Oferta weselna
W tym najpiękniejszym dniu...
...wznoś toasty za nową drogę życia tylko świetnymi winami!

Będąc bezpośrednim importerem o oryginalnym i jakościowym portfolio, z którego od lat korzystają czołowe restauracje w Polsce, posiadamy mnóstwo etykiet idealnych na wesele i to - z racji braku pośredników - w możliwie najlepszych cenach.

Ślub jest okazją wyjątkową, której najczęściej towarzyszy przepiękna, przemyślana oprawa, poprzedzona wielomiesięcznymi przygotowaniami. W DELIWINA, na podstawie fachowej, sommelierskiej wiedzy a także osobistych doswiadczeń związanych z weselami:), doskonale wiemy, na jakie wina, do jakiego menu i planu dnia oraz w jakich ilościach warto wybrać. Dodatkowo rozumiejąc, jak bardzo szczególne jest to wydarzenie w życiu, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Już teraz skontaktuj się z nami, aby otrzymać od nas niezobowiazującą ofertę na wina. Możesz to zrobić wypełniając poniższy formularz.
Zabezpieczenie przed spamem
Nasze biuro

ul. Roslinna 2, 61-307 Poznan, Poland

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 085 347

Napisz do nas

kontakt@deliwina.pl

Copyright © 2020 Deliwina. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.