O nas
Nasz zespół tworzą fantastyczni ludzie...
...bogaci w wiedzę i doświadczenie, pełni pasji, pozytywnej energii i zaangażowania, w to co robią.

Wino - choć bardzo nam smakuje, to jednak dla wielu jego fanów - wielość i zróżnicowanie jego stylów stanowi barierę, poza którą znajdują się już tylko niepokój, że nie wiemy o nim wszystkiego. Często butelki otulone nimbem arystokratycznego dystansu, z wieloma apelacyjnymi pojęciami, są niezrozumiałe i “mówią” do nas (często po francusku) kodem regionów i szczepów, do którego nawet Gandalf nie ma klucza. I jak w tym wszystkim się nie pogubić?

Firma DELIWINA pojawiła się 10 lat temu dokładnie po to, aby pomóc konsumentom odnaleźć się w świecie najpierw głównie winiarskiej Francji, która ma bardzo wiele do zaoferowania a dalej stopniowo całego świata. Naszym celem było i jest udostępnianie wspaniałych etykiet nie tylko salonom, ale również stolikom kawowym, domowym aneksom kuchennym, meblościankom i pawlaczom. Bo cieszyć się nimi może i powinien każdy z nas!

Nasze biuro

ul. Roslinna 2, 61-307 Poznan, Poland

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 085 347

Napisz do nas

kontakt@deliwina.pl

Copyright © 2020 Deliwina. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.